Únor 2012

Vysneny satnik

29. února 2012 v 19:36 | A. |  Fotky
Ahoj to jsem zase ja to co jsem právě našla si nesmím nechat pro sebe tak takto bude vypadat jen můj BOTNÍK :D no co kdyz si to někdo může dovolit tak proč ne :DD chtěla bych vidět zbytek skříně :D přes 1000 párů bot ...není co dodat

Prada

29. února 2012 v 19:04 | A. |  Móda
ahoj tady je dalsi modní značka a je to prada :)
Prada S. p. A. (starší název Fratelli Prada) je světově známý a proslulý italský módní závod, který založil v Miláně v roce1913 Mario Prada. V začátcích prodával módní dům pouzeluxusní kožené zboží a doplňky.Značku celosvětově uvedla ve všeobecnou známost až zakladatelova vnučka Miccuia Prada, která zdědila upadající podnik v roce 1978. Miuccia se začala věnovat navrhování módních kolekcí a její manžel Patrizio Bortelli převzal vedení podniku.V součastnosti je Prada jedna z nejlepších modních průmyslů. Vlastní 250 obchodů v 65 zemích světa.
Paritčka (naše)

28. února 2012 v 16:01 | T. |  Fotky
Ahóój ! Včera jsem udělala umělecké dílo :D Mám už ho úplně všude .. na tapetě atd.. Nó je tam celá naše parta - Anet, Baj, Naty (Bf :D) moje maličkost :D, Kay (Affs), Gabii (Affs).
Mě se to strašně líbí jo .. takže můžete komentovat jak chcete snesu i kritiku :D
Xoxo vaše Tés :D :**

justin bieber

26. února 2012 v 18:18 | Anet
Ahoj tak zase podlouhé době jsem narazila na náš blog a rozhodla se, že udělám nějaký článek:) a tak je tento článek o JUSTINU BIEBEROVI!!!

Justin bieber se narodil 1. března 1994 v Kanadě. V pouhých 12 letech se stal zpěvákem. Slavným se stal díky jeho matce, která dávala videa na youtube z pěveckých soutěží. Jeho nynější přítelkyně je také skvělá zpěvačka Selena Gomez. První písen byla One Time, která byla velmi úspěšná. První album My world které dostalo platinovou desku. Justin je nejen nadaný ve zpěvu ale také ve hraní na kytaru, piano, bicí a trubku

Když někdo nemá rád Justina at ktomu nepíše žádné přihlouplé komentáře a ať si to raději nečte...

Suri Cruise

26. února 2012 v 17:57 | T. |  Móda
Ahój ! Takžee .. dneska jsem měla dlóuhou chvíli a jakože .. chtěla jsem tady něco napsat. Tak .. rozhodla jsem se napsat o maličké Suri Cruise, která (si myslím) bude další módní ikonou. Nosí nerůznější začkové outfity a doplňky. Má zálibu taky v botech na podpatku. Dokonce jsem viděla fotku na které měla na sytě červeno namalované rty. Co dodat tahle slečna si žije v přepychu. Bodejť by ne když má rodiče Toma Cruise a Katie Holmes. Nevím jestli je to úplně dobře, protože ji (podle mého názoru), až moc rozmazlujou. Tak mě to nevadí, ale nevím jak si bude zvykat na samostatnost. :)


No vydíte to sami .. zdá se mi to moc.
Xoxo vaše Tes. :)

Louis Vuitton

24. února 2012 v 21:34 | T. |  Móda
Ahojky. Takže po dlóuhém přemýšlení a kutění jsem vykutila tenhle článek. Je o jedné z nejznámějších značek součastnosti i minulosti (doufám, že i budoucnosti). No založil ji v roce 1854 stejnojmenný návrhář. Jejich logo LV se objevuje skoro na všech jeho produktech. To jsou například: boty, kabelky, kufry, hodinky, šperky, zápisníky a sluneční brýle. Své produkty prodává většinou v buticích po celém světě. Nicméně si vybírá i celebrity jako jsou napříkala Jennifer Lopez, Hayden Christensen a Angleina Jolie, aby reprezentovyly jeho outfity.
Tady jsou obrázky.

Kabelky s kalsickým vzorem LV.

Ukázky z kolekce pro rok 2012. Více na http://fashionesse.com/louis-vuitton-resort-2012-collection
Vzor LV.


Tak jo .. doufám, že se Vám tady tehle článek alespoň trošičku líbil. :D Tak pa.
Xoxo vaše Tes.

Call Me Maybe

24. února 2012 v 21:17 | Baj |  Videa
Tak dneska podruhé ahoj. Trošku se nudím, tak nějaká ta písnička. Jsem na ní závislá. Hrozně se mi líbí. Tohle je tak trošku parodie na ni. Je v ní Justin, Selena, Ashley a další. Jen tak mimochodem, nejlepší je 02:30<33.
Tak zatím, Baj.

Sun&Snow

24. února 2012 v 21:03 | Baj |  Fotky
Takže, dlouho jsem tu nebyla, tak jsem se rozhodla dát sem nějaké fotky. Nevěděla jsem, jak je pojmenovat, tak tedy Sun&Snow;). Jinak ještě dodatečně Terezce děkuju. Vše je mezi náma v pohodě a zase jako dřív. Ten určitý kluk.. no, radši nic:D. Teď k fotkám. Taková nějaká:)
Don't worry. Don't cry.
Be happy.
No a jakože já.

To je tak prozatím vše. Čaukyy, Baj:)

I ♥ U

20. února 2012 v 17:31 | T. |  Fotky
Ahoj. Takže jak je Vám známo nemám čas tady dávat články, tak alespoň jednu fotku z doby kdy jsme byly dobrá parta. Jakože jsme i teď, ale do našich životů vstoupil jistý kluk a nejdřív jsem ho chtěla já a pak jsem dojela do Rakouska a přebrala mi ho Bára, tak jsem se trošičku vytahaly za vlasy. No ale teď už je to v pohodě. :) Mám Vás ráda holky a NIKDY Vás nechci ztratit. Vím, že je tahle řeč už ohraná, ale mě je to jedno. Prostě to tak cítím. :)* ♥
A tady je ta fotka.


Xoxo vaše Tes :*

Omluva

16. února 2012 v 18:49 | T. |  Tipy
Ahojky. Moc se Vám omlouváme, že tady nechodíme .. bylo hodně učení atd.. no od teď se tady budu alespoň já dávat nějaké články. :) Tak jo. Ještě jedna fotka co jsem fotila.
Xoxo vaše Tes. :)